Fundacja Rozwoju Integralnego w ramach Projektu realizowanego w ramach konkursu grantowego skierowanego do społeczności lokalnych – „Moje miejsce na Ziemi” – przez Fundację „ORLEN – DAR SERCA” wraz z Fundatorem PKN ORLEN prowadzi kampanię społeczną – Radom jest INNY.

Celem kampanii jest Zmiana Przekonań Radomian o Samych Sobie. Poznanie historii Radomia przez grupę seniorów z Kawiarenki Społecznej to pierwszy krok do zmiany…  W ramach kampanii seniorzy podczas spotkania historycznego seniorzy rozdawali lizaki – ręcznie wykonane lizaczki promujące historyczną tradycję Radomia.

W ramach kampanii rozdane zostały naklejki i cukierki na skwerze Unii Radomsko -Wileńskiej w Radomiu podczas Pikniku Historycznym „Radom Jagiellonów”:

Uśmiech dla Radomia na słodko:

Wykład na temat Przekonań. Zmienić punkt widzenia może i łatwo, ale zmienić przekonanie które się w sobie pielęgnuje od lat wymaga ODWAGI. A oto i pierwsi śmiałkowie…